بازگشت به بالا

گارانتی طلایی گوشی موبایل

گارانتی طلایی گوشی موبایل در خدمت شماست....
یکی از بزرگترین دغدغه های خرید کردن لوازم الکترونیکی خدمات پس از فروش و پشتیبانی از محصول خریداری شده میباشد. به همین دلیل شرکت های متفاوتی برای پشتیبانی این محصولات تاسیس شده اند که همگان آن ها را با شرکت های گارانتی کننده میشناسیم. این شرکت ها با تعهد به شما موظف میشوند تا محصول خریداری شده ی شما را در صورت خرابی، با توجه به هزینه ای که هنگام خرید بابت حق عضویت گارانتی پرداخت میکنید، تعمیر و تحویل شما دهند. اما همیشه روال به همین سادگی پیش نمیرود. در برخی از مواقع شرکت های گارانتی کننده پاسخگو نبوده و در اغلب مواقع از دریافت محصول گارانتی شده با توجه به شرایط گوناگون سر باز میزند. در این هنگام شما مجبور به مراجعه به تعمیرکارهای سطح بازار میشوید که متقابلا با دریافت هزینه های گزاف از شما قصد تعمیر تلفن همراه شما را بدون مهلت تست کافی میدهند که با توجه به تجربه ی کاربران عموما مشکل یک بخش حل شده ولی بخش دیگری دچار مشکل میشود. به قول معروف چشمش درست میشود ولی ابرویش کج!.
از آنجایی که گوشی موبایل خرید را آغاز یک تعهد میداند، اقدام به ارائه گارانتی اختصاصی با نام "گارانتی طلایی گوشی موبایل " کرده است تا مشتریان با خیالی راحت تری اقدام به خرید کنند و از پشتیبانی کامل محصول خریداری شده اطمینان کامل داشته باشند.

شرایط گارانتی طلایی گوشی موبایل

• مدت گارانتی طلایی گوشی موبایل برای تلفن همراه و گوشی موبایل 7 روز تعویض و 12 ماه خدمات پس از فروش میباشد.
• در صورتی که طی مدت 7 روز محصول خریداری شده مشکل فنی و سخت افزاری داشته باشد، محصول خریداری شده به طور کامل تعویض میگردد.
• پس از گذشت 7 روز تا 12 ماه پس از خرید محصول، در صورتی که محصول خریداری شده دچار مشکل فنی و سخت افزاری گردد، محصول به واحد خدمات و پشتیبانی گوشی موبایل ارسال شده و اقدامات لازم برای خدمات محصول در کمترین زمان انجام خواهد گرفت.
• پس از دریافت مرسوله ی دریافتی حداکثر تا 7 روز نتیجه ی بررسی های بخش پشتیبانی به مشتری اعلام شده و با تایید مشتری اقدامات لازم انجام خواهد پذیرفت.
• در صورتی که محصول خریداری شده به هر دلیلی قابل تعمیر نباشد دستگاه با یک دستگاه نو تعویض خواهد شد که در این حالت گارانتی گوشی موبایل بیش از 70 درصد مبلغ محصول نو را تقبل کرده و مابقی بر عهده ی مشتری محترم میباشد.
• در صورتی که نمونه ی محصول خریداری شده به هر دلیلی موجود نباشد، محصول مشابه یا مدل دیگری به انتخاب مشتری با در نظر گرفتن 70درصد سهم گوشی موبایل و 30 درصد سهم مشتری محترم اقدام به ارسال محصول جدید خواهد شد.
• با توجه به اینکه گارانتی گوشی موبایل به عنوان خدمت دهی هرچه بهتر به مشتری محترم تاسیس شده است تمامیه خدمات به صورت ارائه میباشد و امکان پرداخت وجه به مشتری محترم امکان پذیر نمیباشد.
• برای دریافت خدمات پس از فروش گوشی موبایل ارائه ی محصول مورد نظر به همراه کارتون محصول و شما سفارش ثبت شده در فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل الزامی میباشد. این بدان معنی است که محصول خریداری شده باید از وبسایت فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل به همراه گارانتی طلایی گوشی موبایل خریداری شده باشد و ثبت گارانتی و ارائه خدمات محصول خریداری شده نیاز به تطبیق سریال محصول میباشد.
چه مواردی شامل گارانتی طلایی گوشی موبایل نمی شود؟


گوشی موبایل قصد دارد تا همیشه همراه مشتریان خود باشد در مقابل نیز مشتری محترم نیز باید در حفظ و نگهدای محصول خریداری شده کوشا باشد. این بدان معنی است که گارانتی گوشی موبایل در قبلا سهل نگاری های مشتری محترم تعهدی ندارد.

شرایطی که گارانتی طلایی گوشی موبایل را باطل میکند به شرح زیر است:

• تمامیه صدمات وارد شده از بابت سقوط، حمل و نقل، تماس و نفوذ آب، ضربه، آتش و حرارت غیر معقول، رطوبت ناشی از مواد شیمیایی، نوسانات برق، گرد و غبار غیر معقول و... تمامیه مواردی که از طرف کاربر ایجاد شده باشد.
• شکستگی و خرابی صفحه نمایش و صفحه ی لمسی محصول شامل گارانتی طلایی گوشی موبایل نمیباشد.
• باز شدن بخش پلمپ محصول یا پیچ های بدنه ی محصول به هر دلیل گارانتی گوشی موبایل را باطل میکند.
• مشکلات نرم افزاری از قبیل: نصب رام ، نصب و استفاده از نرم افزار های غیر استاندارد، نصب برنامه های غیر رسمی و بد افزار ها و... تمامیه مشکلات نرم افزاری که از روی سهل نگاری مشتری ایجاد گردد.
• مشکلات اتصالات از قبیل: اتصال نادرست به سیستم های رو میزی و لپ تاپ، اتصال نادرست از خروجی های USB و HDMI به نمایشگر ها، اتصال نادرست کابل های OTG و... کلیه صدماتی که از اتصال نادرست وسایل جانبی به محصول وارد شود.
• اقلام و لوازم همراه گوشی از قبیل: شارژر، هندزفری، سوزن سیمکارت و... شامل گارانتی نمیشوند.

گوشی موبایل سعی دارد تا در کمترین زمان محصولاتی که برای استفاده از گارانتی به بخش تعمیرات و خدمات پشتیبانی مشتریان ارسال میگردد را به مشتریان خود بازگرداند. این امر به طور معمول بین 7 تا 14 روز کاری به طول انجام خواهد پذیرفت