بازگشت به بالا

جشنواره طلایی گوشی موبایل

پس از گذشت چهارمین جشنواره بازار موبایل اصفهان با همکاری فروشگاه گوشی موبایل از سری جشنواره های گوشی موبایل، اینبار نیز با همکاری بازار موبایل اصفهان، برای مشتریانی که به طور حضوری اقدام به دریافت خدمات از نمایندگی فروشگاه گوشی موبایل در قلب ایران و اصفهان میکنند جشنواره ی خاصی در نظر گرفته شده است.

پنجمین جشنواره:

در پنجمین جشنواره گوشی موبایل برای تمامیه مشتریان هدیه در نظر گرفته شده است و با هر خرید از فروشگاه گوشی موبایل یک عدد سیمکارت 4G همراه اول به همراه 5 تا 50 گیگ اینترنت ADSL مخابرات اصفهان اهدا خواهد شد. علاوه بر این، شما با خرید لوازم جانبی یک عدد کارت قرعه کشی ماهیانه 5 دستگاه گوشی موبایل دریافت خواهید کرد این قرعه کشی به صورت ماهیانه انجام خواهد گرفت. اما این پایان ماجرا نیست، جایزه جذابتری در انتظار شماست، با خرید گوشی موبایل یا تبلت از فروشگاه گوشی موبایل می توانید برنده ی 3 عدد شمش 50 گرمی 12 عیار شوید قرعه کشی این جایزه جذاب در ابتدای سال 97 انجام خواهد گرفت. در نظر داشته باشید هر خرید شما یک امتیاز را برای شما به همراه خواهد داشت.

هر خرید برابر است با یک عدد سمیکارت 4G همراه اول + 5 تا 50 گیگ اینترنت ADSL رایگان + کارت قرعه کشی ماهیانه 5 دستگاه گوشی موبایل + کارت قرعه کشی 3 شمش طلا

شرایط:

این جشنواره مخصوص مشتریانی میباشد که به صورت حضوری از نمایندگی حضوری گوشی موبایل خرید داشته باشند و مشتریانی که به صورت انلاین خرید داشته باشند شامل این جشنواره نمی شوند. این هم به این دلیل میباشد که برای ثبت نام در قرعه کشی و دریافت هدایا باید، کارت قرعه کشی و سیمکارت هدیه به نام شما صادر گردد.

  • دریافت هدایا منوط به مراجعه حضوری مشتری محترم به بخش مربوطه میباشد.
  • برای دریافت هدایا و کارت های قرعه کشی همراه داشتن کارت ملی الزامی میباشد.

تصاویری از قرعه کشی چهارمین جشنواره طلایی

جشنواره فروشگاه گوشی موبایلجشنواره فروشگاه گوشی موبایل