قوانین و شرایط فروش

ضمن سپاسگذاری از خرید شما مشتری گرامی از فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل هر خریدی از این وبسایت به معنای مطالعه ی کامل قوانین توسط شما و پذیرش آن می باشد.

بنا بر تعاریف:

1-دامنه ی Gooshimobile.com  وب سایت فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل است که تمامی خرید های مشتریان در این وبسایت انجام می پذیرد

2- کاربر: هر فردی، که با عضویت و یا بازدید ، خرید و یا ارسال دیدگاه در قسمت های مختلف سایت از آن بهره گیری کند

3-مشتری: هر کاربری که اقدام به خرید از وبسایت گوشی موبایل نماید

4-سفارش: هر گونه کالایی که مشتری  ثبت می کند. این سفارش می تواند به صورت پرداخت نقدی، پرداخت در محل و یا پرداخت از طریق فیش بانکی باشد.

گوشی موبایل منطبق با  قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از مصرف کننده عمل می کند. رعایت این قوانین دو طرفه بوده از سوی کاربر نیز باید پذیرفته و رعایت گردد.

1-فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل هرگز کالای تقلبی عرضه نمی کند. تمام کالا ها اصل و از هر سیستم عاملی که باشند با رام اصلی فروخته می شوند.

2-فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل در تغییر دادن قیمت ها ، موجودی کالا ها و رنگ ها، لوازم جانبی و همینطور جشنواره های فروش اختیار کامل دارد و می تواند موارد ذکر شده را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد.

 

3-فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل تلاش می کند تا اطلاعات مربوط به مشخصات فنی کالا ها و همینطور قیمت آن دقیق و به روز باشد. با این حال ممکن است در موارد نادر، اشکالاتی در ارائه ی اطلاعات قیمتی و مشخصات کالا ها پیش آید. در صورت وجود مشکل، گوشی موبایل مسئولیتی را در این باره نمی پذیرد. این شرکت در صورت بروز هرگونه ایراد در قیمت گذاری و مشخصات کالا، در صورتی که به تجربه ی خرید کاربر خدشه وارد کند و یا کالا از طرف گوشی موبایل قابل ارسال نباشد خود را موظف می داند که در اسرع وقت موضوع را با مشتری در میان بگذارد.

 

4-کلیه کالا ها  به صورت پک شده و با بسته بندی اختصاصی فروخته می شوند.

 

5-محصولات عرضه شده در گوشی موبایل هرگز دست دوم و یا تعمیر شده نیستند.

 

6-محتویات بسته بندی گوشی ها با آن چه که بر روی جعبه درج شده مطابقت دارد. ما بسته بندی گوشی هارا دستکاری نمی کنیم.

 

7- چنانچه محتویات بسته بندی با آنچه که خریداری کردید مطابقت نداشته باشد، تا زمان پس گرفتن کالا و ارسال گوشی جدید، هزینه های ارسال بر عهده ی گوشی موبایل خواهد بود

 

8-فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل، در هیچ نقطه ای نمایندگی و یا شعبه ای ندارد. کلیه سفارشات مشتریان در دفتر مرکزی پردازش می گردند.


بالا