بازگشت به بالا

قوانین و شرایط فروش

ضمن سپاسگذاری از خرید شما مشتری گرامی از فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل هر خریدی از این وبسایت به معنای مطالعه ی کامل قوانین توسط شما و پذیرش آن می باشد.

بنا بر تعاریف:

1-دامنه ی Gooshimobile.com  وب سایت فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل است که تمامی خرید های مشتریان در این وبسایت انجام می پذیرد.

2- کاربر: هر فردی، که با عضویت و یا بازدید ، خرید و یا ارسال دیدگاه در قسمت های مختلف سایت از آن بهره گیری کند.

3-مشتری: هر کاربری که اقدام به خرید از وبسایت گوشی موبایل نماید.

4-سفارش: هر گونه کالایی که مشتری  ثبت می کند. این سفارش می تواند به صورت پرداخت نقدی، پرداخت در محل و یا پرداخت از طریق فیش بانکی باشد.

5-روش ارسال: با توجه به گوناگون بودن روش ارسال، زمان ارسال سفارشات بسته به زمان تعیین برای ارسال متفاوت میباشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد روش های ارسال کلیک کنید.

گوشی موبایل منطبق با  قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از مصرف کننده عمل می کند. رعایت این قوانین دو طرفه بوده از سوی کاربر نیز باید پذیرفته و رعایت گردد.

1-فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل هرگز کالای تقلبی عرضه نمی کند. تمام کالا ها اصل و از هر سیستم عاملی که باشند با رام اصلی فروخته می شوند.

2-فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل در تغییر دادن قیمت ها ، موجودی کالا ها و رنگ ها، لوازم جانبی و همینطور جشنواره های فروش اختیار کامل دارد و می تواند موارد ذکر شده را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد.

 

3-فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل تلاش می کند تا اطلاعات مربوط به مشخصات فنی کالا ها و همینطور قیمت آن دقیق و به روز باشد. با این حال ممکن است در موارد نادر، اشکالاتی در ارائه ی اطلاعات قیمتی و مشخصات کالا ها پیش آید. در صورت وجود مشکل، گوشی موبایل مسئولیتی را در این باره نمی پذیرد. این شرکت در صورت بروز هرگونه ایراد در قیمت گذاری و مشخصات کالا، در صورتی که به تجربه ی خرید کاربر خدشه وارد کند و یا کالا از طرف گوشی موبایل قابل ارسال نباشد خود را موظف می داند که در اسرع وقت موضوع را با مشتری در میان بگذارد.

 

4-کلیه کالا ها  به صورت پک شده و با بسته بندی اختصاصی فروخته می شوند.

 

5-محصولات عرضه شده در گوشی موبایل هرگز دست دوم و یا تعمیر شده نیستند.

 

6-محتویات بسته بندی گوشی ها با آن چه که بر روی جعبه درج شده مطابقت دارد. ما بسته بندی گوشی هارا دستکاری نمی کنیم.

 

7- چنانچه محتویات بسته بندی با آنچه که خریداری کردید مطابقت نداشته باشد، تا زمان پس گرفتن کالا و ارسال گوشی جدید، هزینه های ارسال بر عهده ی گوشی موبایل خواهد بود.

 

8-فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل، دارای دو شعبه به صورت حضوری میباشد.

نمایندگی ها
شعبه
ساعات کاری
خیابان فردوسی، بازار موبایل اصفهان، طبقه 2، واحد 207
10:00 الی 13:30 | 17:00 الی 22:00
خیابان طالقانی، بازار کامپیوتر اصفهان،طبقه اول واحد 109
09:00 الی 14:00 | 17:00 الی 21:00