بازگشت به بالا

 روش ارسال کالا

فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل در تلاش است تا روش بهینه را برای ارسال محصولات به مشتریان ارائه کند. روش ارسال کالا در گوشی موبایل، تنها بر اساس سرعت و دقت در ارسال کالا نیست، ما تلاش میکنیم تا نیاز شما به تلفن های مکرر و مراجعات حضوری به فروشگاه فیزیکی کمتر شود. بنابر این به دیجیتالی کردن هرچه بیشتر خرید شما اصرار داریم. پروسه ای که محصول شما از زمان ثبت خرید تا ارسال کالا توسط ما طی می کند به شرح زیر است:

1-زمانی که ما خرید شما را دریافت می کنیم، ممکن است برای تایید آدرس و مشخصات فردی با شما تماس گرفه شود، به خصوص اگر شما مشتری جدید گوشی موبایل باشید. در این تماس تلفنی کارشناس فروش گوشی موبایل با شما تماس خواهد گرفت و از شما خواهد خواست تا آدرس و مشخصات خود را تایید نمایید.

2- ممکن است هنگام خرید شما، به طور همزمان در حال اصلاح لیست کالا های موجود در سایت باشیم و بنابراین مغایرتی در خرید شما با موجودی سایت پیش آید. چنانچه این موارد رخ دهند، گوشی موبایل با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را برای شما ارائه خواهد کرد، چنانچه در خرید خود تجدید نظر نمایید، گوشی موبایل پروسه ی لغو خرید شما یا تغییر آن را انجام خواهد داد.

3- ساعت خرید ثبت شما در فرایند ارسال دخالت دارد، چنانچه خرید خود در هر ساعت ثبت نماید، در روز بعد پردازش و ارسال خواهد شد. در مورد خریداران ساکن اصفهان، پردازش و ارسال خرید ها تا ساعت 20 به وسیله ی پیک اختصاصی امکان پذیر است.

ما خرید های شما را از طریق پست ، پیک و باربری بنا بر انتخاب مشتری ارسال می کنیم.

1-پست پیشتاز بهینه ترین و سریع ترین پروسه ی ارسال را طی می کند. هنگام خرید پیشنهاد ما انتخاب روش پست پیشتاز است. گوشی موبایل در سریع ترین زمان ممکن بسته را تحویل پست خواهد داد.

2-چنانچه خرید نقدی را انتخاب نمایید، هنگام تحویل گرفتن مرسوله، بسته ی پستی را باز و سلامت بسته بندی را بررسی کرده و سپس اقدام به امضا کردن رسید تحویل نمایید. تنها در این صورت است که امکان استفاده از بیمه ی پست فراهم است. در صورتی که رسید را امضا و سپس بسته بندی کالا و سلامت ظاهری آن را بررسی نمایید، شرکت پست و فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل هیچ گونه مسئولیتی را در قبال آسیب دیدگی کالای خریداری شده نخواهند پذیرفت.  تاکید می کنیم که این امکان  شامل روش پرداخت در محل نمی شود و در صورت انتخاب روش پرداخت در محل، امکان بازنمودن بسته ی پستی پیش از امضای رسید شرکت پست وجود ندارد.

3-هزینه ی ارسال در تمامی شرایط به عهده ی خریدار است، مگر مواردی همچون جشنواره ها که طبق مفاد آن جشنواره عمل می شود و یا شرایط شرح داده شده در بخش خدمات پس از فروش و شرایط بازگردانی کالا.

4- بسته به نوع پستی که انتخاب می کنید، کد رهگیری مرسوله ی خریداری شده ممکن است تا 24 ساعت پس از ارسال محصول به شما ارائه شود. کد های رهگیری را فقط در ربات تلگرام  گوشی موبایل ثبت کرده یا پیامک می کنیم. می توانید از ربات تلگرام ما استفاده کرده و از امکانات آن بهره ببرید.لازم به ذکر است چنانچه دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود نموده باشید، دریافت کد رهگیری صرفا از طریق ربات امکان پذیر خواهد بود. چنانچه قروشگاه اینترنتی گوشی موبایل تصمیم به ارائه ی کد های تخفیف 30 روزه بگیرد، کاربران ربات تلگرام در الویت خواهند بود.

5- محصولات با بسته بندی اختصاصی گوشی موبایل ارسال می شوند. ما این کار را برای بهبود تجربه ی خرید شما انجام می دهیم.

6- تا زمانی که شما کالای خریداری شده را دریافت نمایید، سفارش شما توسط گوشی موبایل بیمه خواهد بود و در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از قوانین خدمات پس از فروش ما بهره گیری نمایید

7- دفتر گوشی موبایل از پاسخ گویی در روز های تعطیل و خارج از ساعات کاری معذور است. لطفا برای تماس با ما به ساعات کاری توجه فرمایید.