بازگشت به بالا

حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل اصفهان معتهد به حفظ حریم مشتریان و خوانندگان مجله ی خبری و اعضای شبکه های اجتماعی خود است. فعالیت های این فروشگاه کاملا شفاف بوده و تمام مراحل خرید شما از این وبسایت در بخش فرایند ارسال کالا توضیح داده شده است.

هنگام خرید از سایت و ثبت نام در این فروشگاه، اطلاعات شما شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، جنسیت، آدرس، شماره تلفن، و کد پستی شما ثبت می شود. در واقع با قرار دادن این اطلاعات در اختیار ما، در سایت برای شما یک پروفایل ساخته می شود تا برقراری ارتباط و اطلاع از تاریخچه ی فعالیت ها و خرید های مشتری برای گوشی موبایل آسان باشد.

برای سرویس پرداخت در محل و سایر روش های ارسال ما از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران یا شرکت های مورد تایید و دارای مجوز رسمی که مورد تایید گوشی موبایل باشند استفاده می کنیم. لیست و قوانین حریم خصوصی این شرکت ها به زودی به اطلاع شما خواهد رسید و گوشی موبایل این قرارداد را به روز رسانی خواهد کرد

گوشی موبایل، هرگز از اطلاعات شما بهره برداری غیر کاری نمی کند. برای نمونه، ما هرگز برای شما ایمیل در تعداد زیاد ارسال نکرده و یا پیامک اسپم نمی کنیم. همینطور هرگز از سمت فروشگاه غیر از مسائل مرتبط با فروش و بازاریابی با شما تماسی حاصل نخواهد شد.اما ممکن است در آینده به طور محدود از بازار یابی اینترنتی مبتنی بر ایمیل استفاده کنیم.  اطلاعات شما برای به دست آوردن آمار بازدید کنندگان سایت استفاده شود. این اطلاعات هرگز تحت عنوان مطلب یا سایر اشکال اطلاع رسانی همگانی منتشر نخواهد شد. اطلاعات شما باعث می شود ما بر اساس آن سیاست گذاری های فروش خود را تنظیم نماییم.

ارتباط فروشگاه، و مجله ی خبری از طریق ایمیل ها و شماره تلفن های مندرج در سایت خواهد بود. ما هرگز از شماره تلفن هایی غیر از آنچه که در سایت درج شده با شما تماس نمی گیریم.

شماره ی سیستم پیامکی گوشی موبایل 9850002016002136+ است. در صورتی که سیستم پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود نکرده باشید، تنها از این شماره برای شما پیامک ارسال می شود. این پیامک می تواند شامل اطلاعات خرید شما یا پیشنهاد های فروش باشد.این شماره یک طرفه است و شما قادر به ارسال پیام کوتاه به فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل نخواهید بود.

هنگامی که در مجله ی خبری گوشی موبایل دیدگاهی را ارسال می کنید نویسندگان مطلب دیدگاه های شما را بررسی و در صورت واجد شرایط بودن تایید خواهند کرد. ما دیدگاه هایی که شامل تمسخر قومیتی و نژادی،جنسیتی، تهمت، یا استفاده از عبارات توهین آمیز بوده و همینطور سایر موارد مندرج در قوانین محتوای مجرمانه باشد را منتشر نخواهیم کرد. آدرس IP و ایمیل آدرس شما هنگام ثبت دیدگاه ثبت و نگاه داری می شود. ما ایمیل و آدرس IP شما را منتشر نخواهیم کرد. در صورتی که دیدگاه شما حاوی پیام های تبلیغاتی مغایر با منافع فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل باشد ویرایش و سپس منتشر خواهد شد.

در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام، فروشگاه و یا مجله ی خبری گوشی موبایل با اعضا تماس مستقیم نخواهد گرفت. در صورتی که در یکی از شبکه های اجتماعی دیدگاهی را ارسال نمایید، با آیدی گوشی موبایل به شما پاسخ می دهیم. برای تماس با مسئولان بخش های مختلف فروشگاه اینترنتی گوشی موبایل از ربات تلگرام یا راه های منتشر شده در سایت اقدام نمایید.

چنانچه نویسنده یا نویسندگان مجله راه های ارتباطی شخصی را در مطالبشان قرار دادند و از طرف خوانندگان تماسی حاصل شود، صحبت های رد و بدل شده بیانگر دیدگاه های گوشی موبایل نیست و صرفا بیانگر نظر شخصی خودشان است.

در صورت وجود هرگونه شکایت، پیشنهاد و یا انتقادات اقدام به ارسال ایمیل نمایید. حق تغییر مفاد این قرارداد بدون کسب اجازه برای گوشی موبایل محفوظ است. در صورت تغییر مفاد این قرارداد، تغییرات به اطلاع کاربران خواهد رسید. ثبت نام و یا ارسال دیدگاه در تمام بخش های سایت، به معنای پذیرش تمامی موارد فوق می باشد.

 

تلفن تماس :

95020040 – 031